Награди

  • 2015 Национално първенство – София, България: 1ви и абсолютен шампион
  • 2015 Купа “Августа Траяна” – Стара Загора, България: 1ви и абсолютен шампион
  • 2015 Trec Cup – София, България: 1ви
  • 2013 Национално първенство – София, България: 1ви
  • 2013 Балканско първенство – Пловдив, България: 1ви
  • 2012  Arnold Classic Europe -Мадрид , Испания : 6ти в категория до 90кг
  • 2012 Турнир “БИО ФИТ”  – Пирдоп, България: 1ви и абсолютен шампион
  • 2012 Национално първенство – Варна, България: 1ви и абсолютен шампион
  • 2012 Национална купа “Георги Николов-Мечката” – Бургас, България: 1ви и абсолютен шампион
  • 2012 Турнир  “Max Power” – Сандански , България: 1ви и абсолютен шампион
  • 2010 Европейско първенство – Маастрихт, Холандия: 1ви
  • 2010 Балканско първенство – Варварин, Сърбия: 1ви
  • 2010 Турнир Атлетик – Пазарджик, България : 4ти
  • 2010 Балкански квалификации – София, България: 2ри
  • 2010 Републикански турнир по Културизъм – Русе, България: 2ри
  • 2009 Международен турнир “Super-Max CUP” – София, България: 4ти
  • 2009 Национална купа “Георги Николов-Мечката” – Бургас, България: 1ви
  • 2009 Национално първенство – София, България: 1ви
  • 2009 Купа “Августа Траяна” – Стара Загора, България: 1ви
  • 2009 Национална купа “Max Power” – София, България: 1ви
  • 2009 Балкански квалификации – Пловдив, България: 1ви
  • 2008 Световно първенство за младежи и ветерани – Пилзен, Чехия: 4ти
  • 2008 Национална купа – Карлово, България: 1ви
  • 2008 Национално първенство – Варна, България: 2ри
  • 2008 Национална купа “Георги Николов-Мечката” – България: 3ти
  • 2008 Балкнаско първенство – Бар, Черна Гора: 3ти
  • 2008 Национална купа и квалификации – Пловдив, България: 2ри
  • 2008 Национално първенство юноши, девойки и младежи – България: 1ви
  • 2007 Национална купа “Георги Николов-Мечката” – Бургас, България: 4ти
  • 2007 Републиканско първенство за мъже и ветерани – София, България: 1ви
  • 2007 Републиканско първенство юноши и младежи – София, България: 1ви